محتوای یونیک چیست؟

هدف از قرار دادن یک محتوا، جذب مخاطبان از طرق بازاریابی محتوایی است. کاربران مختلف با جستجوی سوالات خود در گوگل، به وبسایتی می‌رسند که پاسخ سوالاتشان در آن قرار دارد و در نهایت ممکن است به مخاطب دائمی آن وبسایت تبدیل شوند. پس از آن این احتمال وچود دارد که به واسطه اعتماد و شناخت یک وبسایت، تبدیل به مشتری آن گردند.

قرار دادن محتوای تکراری و کپی شده، سبب کم شدن امتیاز سایت شما در گوگل خواهد شد. به این ترتیب مخاطبان قادر به یافتن سایت شما از طریق گوگل نیستند و در نتیجه مخاطبانتان روز به روز کمتر خواهند شد. در این صورت، شما به هدف بازاریابی محتوای خود، که همان جذب مخاطب است، نخواهید رسید.

ما در ژوا محتوایی کاملا یونیک و غیرکپی به شما ارائه خواهیم داد. به این ترتیب، کاملا اطمینان خواهید داشت که محتوای شما می‌تواند در جذب مخاطبان از طریق گوگل مفید باشد و در نهایت به اهداف بازاریابی محتوای خود  دست یابید.

(امکان جدید ژوا این است که در صورت تمایل، می‌توانید محتوای خود را به صورت ترجمه/تالیفی سفارش دهید. با این کار، محتوا به هیچ وجه مشابه سایر محتواهای فارسی نخواهد بود؛ حتی اگر محتوای دیگری دقیقا از همان لینک خارجی ترجمه شده باشد. برای برخورداری از این امکان، لطفا در قسمت جزییات سفارش عنوان کنید که به محتوای ترجمه/تالیف نیاز دارید. این امکان، هزینه اضافی برای فاکتور شما به همراه نخواهد داشت. )

برای کسب اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات خود، لطفا با ما در ارتباط باشید.