پرسش‌های متداول

برخی از پرسشهای شما

برای سفارش محتوا در ژوا، دو راه وجود دارد:

  • سفحه سفارش محتوا
  • صفحه پلن‌ها

در صفحه سفارش می‌توانید به راحتی تعداد کمات مورد نیاز و تعداد مقالات را وارد کرده و هزینه را مشاهده کنید. سپس بر روی دکمه… کلیک کرده و پرداخت را انجام دهید.

در صفحه پلن‌ها نیز می‌توان پلن‌های تولید محتوا را مشاهده کرد و پلن مورد نیاز را انتخاب نمود. سپس

هزینه تولید محتوا به عواملی مانند کیفیت، سئو بودن، یونیک بودن و… بستگی دارد. برای مشاهده هزینه تولید محتوا در ژوا، لطفا به صفحه سفارش یا پلن‌ها مراجعه کنید.

تعداد کلمات یک محتوا، فرمولی کلی ندارد و برای هر محتوا متفاوت خواهد بود. برای مثال، برخی از مطالب باید به طور کامل و گسترده توضیح داده شوند و نمی‌توان آنها را خلاصه کرد. اما در برخی موارد نیز می‌توان یک موضوع را در تعداد مشخصی از کلمات شرح داد.

باوجوداین، مشتریان به طور معمول محتواهای ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه‌ای سفارش می‌دهند. همچنین به زودی مقاله‌ای درباره تعداد کلمات لازم برای یک محتوا در ژوا منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید زمینه کسب و کار خود را بیان کنید. ما به طور رایگان کلمات کلیدی و عناوین مناسب را به شما ارائه خواهیم داد.

بسته به تعداد کلماتی که سفارش داده‌اید، مدت زمان تحویل سفارش متفاوت خواهد بود. در هر پلن نوشته شده است که چه زمانی محتوای خود را دریافت خواهید کرد. به طور کلی، ما در ژوا برای ارائه محتوای باکیفیت در سریع‌ترین زمان ممکن و با رعایت ضرب‌العجل، تلاش می‌کنیم.

محتوای تولید شده در ژوا، کاملا یونیک و غیرکپی خواهد بود. به طور معمول محتواها از روی منابع خارجی تولید می‌شوند و در صورت نبودن یک موضوع در منابع خارجی، از روی منابع فارسی به صورت تالیفی نوشته خواهند شد.

شما می‌توانید کپی نبودن محتواها را با سایت‌های آنتی پلاگیریسم نظیر این سایت بررسی کنید.

محتوای تولید شده در ژوا به صورت سئو بوده و می‌تواند چراغ یواست را سبز کند. شما می‌توانید این موضوع را با افزونه یواست یا سایت یواست بررسی کنید.

شما می‌توانید اصلاحاتی که فکر می‌کنید نیاز است را به ما اطلاع دهید. در صورتی که اصلاحات به متن شما آسیبی وارد نکنند و مورد پذیرش ویراستار ما قرار گیرند، این اصلاحات با دریافت هرینه‌ای اندک انجام خواهند شد.

بله، با سفارش محتوا در حجم بالا، تخفیفی شامل سفارش شما خواهد شد. شما می‌توانید تخفیف‌ها را در صفحه سفارش بررسی کنید.