تولید محتوا ارزان برای کسانی که بودجه اندکی دارند! ۵ راه برای انجام تولید محتوا با کمترین هزینه

تولید محتوا ارزان در ژوا

مقدمه تولید محتوا ارزان

انجام تولید محتوا برای تمامی کسب و کارها کاملا ضروری است و چیزی نیست که بتوان از آن چشم‌پوشی کرد. باوجوداین بسیاری از کسب و کارها بودجه کافی برای تولید محتوا با کیفیت ندارند؛ بنابراین ترجیح می‌دهند که کار خود را به کسانی بسپارند که تولید محتوا را با کمترین کیفیت انجام میدهند  همانطور که در این مطلب اشاره کرده‌ایم، محتوای باکیفیت برای سئو سایت اهمیت زیادی دارد و هرگز نباید به علت کمبود بودجه و یا دلایل دیگر اقدام به تولید محتوایی با کیفیت پایین کرد. اما اگر بودجه کافی برای این کار را نداشته باشیم چه؟ در این مطلب قرار است به شما ۵ راه برای تولید محتوا ارزان معرفی کنیم که در عین حال به کیفیت نیز لطمه‌ای نخواهند زد.

اولویت بندی محتوا با توجه به ارزش کسب و کار

تولید محتوا ارزان
کدام محتوا برای شما باارزش‌تر است

اگر بودجه شما محدود است و نمی‌توانید بودجه زیادی به تولید محتوا اختصاص دهید، باید تعیین کنید که کدام محتوا برای کسب و کار شما با ارزش‌ترین است. در صورت امکان به دنبال راه‌هایی  برای تولید محتوا باشید که در درازمدت برای کسب و کارتان ارزش آفرین هستند. اما نیازهای فوری مخاطبان خود را نیز درک کنید.

برای مثال در دوران بحران کرونا کسب و کارهایی مانند رستوران‌ها، ممکن است تصمیم بگیرند که بودجه را برای تبلیغات پولی اختصاص دهند. در این صورت کسانی که برای خرید آنلاین گوشت  در اینترنت جستجو می‌کنند ممکن است با سایت آنها نیز آشنا شوند. در این هنگام ارزش تجاری محتوا برای تبلیغات این کسب و کارها دوبرابر است: اولاً این کار می‌تواند منجر به فروش فوری شود، دوما اگر مشترک در سایت فعال باقی بماند، تبلیغات به ارزش بلند مدت منجر خواهد شد.

چطور تولید محتوای سئو انجام دهیم؟

اما برای بسیاری از شرکت‌ها  تبلیغات در چنین شرایطی طولانی‌ترین ارزش را به همراه ندارد و در عوض محتوای سئو- که در آینده نتایج جستجو را افزایش می‌دهد- احتمالاً ارزش طولانی مدت بیشتری فراهم می‌کند.

بنابراین با تشخیص محتوایی که برای کسب و کار شما مناسب‌تر است می‌توانید تولید محتوا ارزان انجام دهید. زیرا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تولید انواع مختلف محتوا نخواهید داشت.

به برون سپاری محتوا فکر کنید

تحقیقات نشان می‌دهند که برای دستیابی به مخاطبان هدف بسیار زیاد، انجام تولید محتوا باید گسترده باشد. پست‌های رسانه‌های اجتماعی، پست های وبلاگ، محتوای بازاریابی ایمیل، وب سایت و صفحات لندینگ را در نظر بگیرید. در این حالت اشکالی ندارد که کار تولید محتوای خود را به افراد دیگر سپرد؛ اما باید در هنگام برون‌سپاری کیفیت را حفظ کنید. مهمترین نکته در هنگام برون سپاری محتوا داشتن راهنمایی برای نوشتن تولید محتوا خواهد بود. علاوه باید نیازها و خواسته‌های خود را به صورت روشن بیان کنید.

تولید محتوا ارزان
محتوای ارزان ممکن است بدون نتیجه مطلوب باشد

تولید محتوای ارزان ممکن است نتیجه مطلوب شما را به همراه نداشته باشد، بنابراین شما مجبور خواهید بود پیش از انتشار مطلب یک بار دیگر آن را ویرایش نمایید. انجام این کار منجر به صرف هزینه بسیار زیادی خواهد شد. در نهایت  شما یک محتوای بی‌کیفیت دارید که برای آن هزینه زیادی صرف کرده‌اید.

با وجود این یافتن بهترین نویسنده تولید محتوا برای بسیاری از صاحبان کسب و کار بسیار مشکل بوده و همچنین آنها قادر به ایجاد یک راهنما برای تولید محتوا نیستند. بنابراین به احتمال خیلی زیاد کیفیت تولید محتوای آنها بسیار پایین می‌آید. این در حالی است که احتمالا هزینه زیادی نیز صرف کرده‌اند.

اگر میخواهید تولید محتوای شما با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت انجام گیرد و اگر می‌خواهید کار تولید محتوای خود را به نویسندگان بسیار حرفه‌ای بسپارید؛ می‌توانید با ما در ارتباط باشید با سفارش تولید محتوا به سایت ما نیازی به هیچ کار اضافی نخواهید داشت و می‌توانید با خیال راحت صفر تا صد کار خود را به ما بسپارید.

کار مستقیم با فریلنسرها می‌تواند گران‌تر از آنچه باشد که شما برنامه‌ریزی می‌کنید. اگر در نظر دارید که با استفاده از برون سپاری محتوا، در بودجه خود صرفه جویی نمایید؛ بهترین حالت استفاده از یک شرکت تولید محتوا است.

محتوای موجود را دوباره منتشر کنید

تولید محتوا ارزان و محتوای جدید
محتوای جدید همیشه موردنیاز است

یک روش دیگر برای تولید محتوا ارزان، بهینه سازی و تغییر مجدد محتوا است. برای مثال می‌توانید بخش‌هایی از یک محتوای بسیار خوب سایت را برداشته و با استفاده از آن یک کتاب الکترونیکی یا pdf  درست کنید. همچنین می‌توانید محتوای قدیمی خود را به‌روز کرده و اطلاعاتی جدید در آن درج نمایید. باوجوداین همیشه به محتوای جدیدی در سایتتان نیز نیاز خواهید داشت.

برای تولید محتوا ارزان از تیم خود کمک بگیرید

یکی دیگر از کارهایی که برای تولید محتوا ارزان می‌توان انجام داد، ایجاد محتوای ویدیویی، تصویری، پادکستی و… است. شما می‌توانید برای تولید چنین محتواهایی از اعضای تیم خود کمک بگیرید؛ ایجاد محتوا با استفاده از تخصص و دانش تیمتان می‌تواند هزینه را کاهش دهد. پس از انجام این کار می‌توانید آن فیلم یا مصاحبه را برای نویسندگان ارسال کرده و از آنها بخواهید بدون نیاز به انجام تحقیقات اضافی، مقالات و پست‌های وبلاگ را از روی  آنها تهیه کنند.

به دنبال پست‌های رایگان متخصصان بگردید

برخی از کارشناسان تولید محتوا یا متخصصان در زمینه‌های مختلف مایل به انتشار رایگان فقط برای وبلاگ شما هستند. علت انجام این کار آن است که انتشار پست در وبلاگ شما، سبب تقویت پرسونال برندینگ آنها خواهد شد. بنابراین شما می‌توانید بدون صرف هزینه درباره موضوعات مورد نیاز خود محتوا داشته باشید.

تولید محتوا ارزان و کاهش بودجه
کاهش بودجه ممکن است اشتباه باشد

لازم نیست محتوا گران باشد؛ اما کاهش بودجه محتوایی شما به طور کلی می‌تواند یک اشتباه پرهزینه باشد که بر آینده شرکت شما تاثیر خواهد گذاشت. برای بهبود عملکرد کسب و کارتان، سعی کنید بیشترین بودجه‌ای که می‌توانید را به تولید محتوا اختصاص دهید.

نتیجه گیری تولید محتوا ارزان

تولید محتوا ارزان و کیفیت
کیفیت مهم‌تر از کمیت است

در این مطلب بیان کردیم که انجام تولید محتوا برای تمامی کسب و کارها ضروری است و هرگز –حتی در مواقع بحران- نباید از این کار صرف‌نظر کرد. استفاده از راه‌های بیان شده در این مطلب می‌تواند به شما برای تولید محتوا ارزان کمک کند؛ اما یادتان باشد که ارزان به معنای بی‌کیفیت نبوده و هرگز نباید کیفیت محتوا را فدای کمیت کنید. برای تولید محتوا باکیفیت و با قیمت مناسب می‌توانید همین حالا سفارش دهید.

لطفا سوالات خود را در کامنت پرسیده و تجربیات خود را در زمینه تولید محتوا با ما در میان بگذارید. تولید محتوا چه تاثیراتی برای کسب و کار شما داشته است؟

برای سفارش محتوای باکیفیت، سئو، یونیک و ارزان اینجا را کلیک کنید.

اشتراک گذاری:

دیدگاه‌ها

۲ دیدگاه‌ها

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *